Профорієнтація ЧВПУ

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Напередодні весняних канікул до школи завітали представники Черкаського вищого професійного училища та провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-х, 11-х класів.

Представники навчального закладу розповіли про умови вступу на різні спеціальності, на практиці показали, як саме готують молодших спеціалістів і навіть провели майстер-класи. Учні, під наглядом професіоналів, вчилися декорувати столи, розписували пряники та навіть спробували себе у ролі бармена. Готували патріотичний безалкогольний коктейль та мали можливість самі спробувати напій. Саме такі заходи сприяють більшому ознайомленню учнів з професіями, які допоможуть реалізувати себе у житті. Зазначимо, що учні нашої школи успішно навчаються у ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” та працюють за здобутими спеціальностями у різних закладах харчування не лише Черкас, а й України.

Більше фото тут