Тиждень іноземних мов

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Вивчення іноземних мов – це не лише корисно, а й весело. Що успішно довели учні нашої школи протягом тижня іноземних мов.

Заходи, які відбулися протягом цього тижня також сприяли  підвищенню свідомості про важливість міжкультурного розуміння та поваги до інших культур.

Учні дізналися про день святого Патрика (покровителя Ірландії), історію виникнення свята, легенди  про казкових істот Смарагдового острова, запальні танці з лепреконом, ознайомилися з традиціями святкування цього свята в усьому світі.

Учні 1-А, 2-Б, 3-А, 4-Б, 5-Б і 9-Б класів розвивали також свої творчі навички, виготовляючи тематичні сувеніри цього свята: листочки конюшини, міні-книжечки з символами Ірландії.

Учні 3 – Б також дізналися багато про традиції святкування дня святого Патрика (розмальовували листочки конюшини, слухали ірландську музику, переглядали відео з ірландським танком) і, навіть, створили відео. А ще, через гру і з посмішками обговорили правила здорового харчування.

Учні 2-А класу створили проєкт «Мій корисний сніданок», а також виготовили листівки із запрошенням на вечірку і запросили один одного.

Під час змагання на кращого знавця англійської мови у 5-Б учні виконали цікаві та непрості завдання, а нагороди отримали: Шеремет Женя – “The Best Star”, Крамар Іван – “Super Reader” та Сєннікова Марія “Super Speller”.

Учні 4-А  та 5-А, «знайшовши» свої чотирилисники конюшини, загадали побажання для України та українців та прикрасили цими листочками стіну.

Учні 6х, 7х, 8х та 9х класів весело провели час розгадуючи тематичні кросворди та загадки.

Цікаву інформацію про англійську мову, її роль у сучасному суспільстві та лексичний запас дізналися учні 10-Г та 11-Ф класів. Вони також розгадували кросворди, шукали слова, які були ретельно сховані серед великої кількості букв.

А учні 10-Г створили композицію «WORD», яка складається з різних англійських слів (милозвучних, цікавих, довгих, коротких, улюблених).

Не відставали і знавці німецької мови.

Відзначаючи міжнародний день щастя учні 5-х класів  подарували своїм друзям посмішки. Діти виготовили кольорові смайлики за допомогою  повітряних кульок, пограли в журналістів та провели опитування про захоплення своїх однокласників, їх настрій та весело провели час.

Учні 6-х класів розповіли про свою улюблену пору року, поділились своїми  ідеями, як можна цікаво і змістовно організувати дозвілля в будь-яку пору року.

Учні 7-х класів створили «Будинок моєї мрії в мирній, спокійній Україні», а також подивились відео про цікаві факти з життя німців.

Учні 8-х класів здійснили подорож вулицею казок «Märchenstraße» в Німеччині та познайомились ближче з творчістю Братів Грімм.

Виконали проєкти «Світ професій» та «Майбутня професія моїх однокласників» учні 9 – Б. Вони провели опитування серед своїх однокласників про професію мрії, про захоплення, а також цікаво провели час, відвідавши Черкаський Державний Технологічний університет, де мали змогу ознайомитись з новими, сучасними професіями.

Допомагали учням пізнавально й весело провести час учителі іноземних мов: Світлана Фесун, Світлана Хатнюк, Леся Щербатюк та Світлана Кошмай.

Фотоподорож

Узагальнений матеріал надала голова мо

вчителів іноземних мов Світлана Кошмай