11 січня світ відзначає Міжнародний день ДЯКУЮ!
У такий бурхливий час це чудова нагода подякувати рідним і друзям за підтримку, посмішку, смачний борщ чи прогулянку в парку! Адже таке здавалося би просте слово “дякую” не так просто інколи й вимовити, а несе воно в собі значно більше, ніж ми інколи думаємо…
Тож сьогодні учнівський парламент від імені всіх дітлахів школи подякував працівникам школи за те, що ми всі – одна єдина дружна родина! І нехай ці солодкі приємності частіше піднімають настрій і нагадують про нашу вдячність
Зав’ялова Поліна, Президентка школи