Оновлене меню діє…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

З 10 січня 2021 року для забезпечення виконання норм харчування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» для закладів освіти розроблене чотиритижневе сезонне меню, що погоджене в Черкаському міському управлінні Головного управління Держпроджспоживслужби в Черкаській області.

Примірне чотиритижневе меню для одноразового харчування учнів пільгових категорій та Примірне чотиритижневе меню для одноразового харчування учнів 1-4 класів, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, дітей із родин, які перебувають в складних життєвих обставинах, закладів загальної середньої освіти (на зимовий, осінній, весняний періоди).

За рахунок коштів міського бюджету з 01.01.2022 харчуються:

• діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);
  • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • учні закладів освіти, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які є особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, що проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
  • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
  • діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • діти із родин, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  • діти із сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил;
  • учні 1-4 класів.

За програмою у 2022 році орієнтовна вартість харчування в день одного учня для вікової категорії 6-11 років становить 22,53 грн., для учнів 11-14 років – 26,23 грн., для учнів 14-18 років – 28,18 грн.

Пропонуємо батькам учнів ознайомитися з оновленим чотиритижневим меню, яке діє в школі з 10.01.2022р.