Ще зовсім недавно раділи початку літніх канікул і мріяли, як проведемо їх. А сьогодні вже починаємо замислюватися над тим, що скоро знову до школи… Адже урожайний спекотний серпень так швидко мине і знову покличе малиновий дзвін за шкільні парти…
Тож серпневий випуск «Оригіналу» як своєрідний місток…
ми ще відпочиваємо і насолоджуємося гарячим сонцем і водночас починаємо морально готуватися до нового навчального року!
Особливу увагу у випуску звертаємо на майбутніх першокласників і їх батьків, адже початок шкільного життя – річ складна і психологічно, і фізично: постійний режим, хронічне вранішнє невисипання, дисципліна на уроках і багато-багато чого нового… Тож готуємося разом і з позитивом!
А загалом газета, як і завжди, поінформує і про серпневі свята, і про останні шкільні новини, привітає іменинників-працівників школи, проведе лікбез «Говоримо українською», налаштує і вчителів, і учнів, і батьків на шкільні вересневі турботи… Тож, як кажуть, «поїхали»! )))