Прийомка школи до нового навчального року відбулася успішно!

Новини, Шкільні новини

nb4xDybfaLUУ вівторок, 11 серпня 2015 року відбулася перевірка стану готовності школи до роботи в новому навчальному  році комісією департаменту освіти та гуманітарної політики спільно з представниками спеціальних служб міста (енергонагляд, санітарна служба, МНС).

Було відмічено високий рівень підготовки господарства школи, навчальних кабінетів і службових  приміщень, забезпечення естетичного вигляду пришкільної території. Крім того, проаналізовано використання бюджетних і позабюджетних коштів на ремонти, левова частка яких склала батьківські внески. Так, використано близько 50 тис.грн.  благодійних внесків і 3 тис. грн. бюджетних. На разі тривають ремонтні роботи з капітального будівництва санвузла для хлопчиків у приміщенні молодшої школи загальною вартістю 91 тис. грн. (бюджет розвитку) та планується роботи зі встановлення пандуса (вже виготовлена проектно-кошторисна документація, зараз  проходить експертизу) і ремонт покрівлі будівлі старшої школи вартістю 200 тис. грн. (бюджет розвитку). Всі види робіт планується закінчити до 1 вересня за наявності відповідного фінансування.

Адміністрація дякує батькам, вчителям, учням, обслуговуючому персоналу закладу за активну участь у підготовці школи до нового навчального року! Разом із тим звертаємося до усіх учасників навчально-виховного процесу і закликаємо зберігати і примножувати наявний потенціал!