Голосуймо відповідально!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Якщо ви ще не в темі або ж просто не визначилися, за кого віддати свій голос на виборах Президента школи, спробуємо допомоги!

По-перше, всі чотири кандидати справді достойні! Кожна і кожен зі своїми амбіціями, різним рівнем підготовки, розумінням того, для чого це все потрібно, але! Діти таки достойні!

По-друге, вони відкривають себе! І готові до діалогу з усіма, хто вміє конструктивно працювати! Вчимося, пізнаємо себе! Словом – формуємо активну команду лідерів, які й після виборів триматимуть курс на розвиток і перемогу!

По-третє, передвиборчі програми та автобіографії усіх кандидатів і кандидаток розміщені у фоє школи перед виходом на вулицю! Там є все, що вам потрібно знати сьогодні про вибори Президента школи! За потреби інформація оновлюється! Читайте! Аналізуйте! Визначайтеся!

По-четверте, попереду найцікавіше – дебати! Ось там яскравіше проявляться ораторські здібності наших потенційних лідерів! Запросимо! Готуйте запитання!

І насамкінець! Якщо все ж таки вам щось завадило проаналізувати всі вище вказані пункти, наша крайня підказка! Не прочитаєте зараз – пожалкуєте потім!

Предвиборча програма Марії Владович

Передвиборча програма  Анни Еспозіто