Напередодні виборів зустрілися президенти різних років…

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини

Отже, хто активно слідкує за життям у школі, той знає, що незабаром у нас відбудуться вибори Президента.

Реалії сучасного життя ставлять перед нами нові вимоги й перестороги. Тому цьогорічна підготовка не схожа на всі попередні абсолютно. Та, попри все, процес іде послідовно й логічно, все ближче наближаючи нас до непередбачуваного фіналу…
Нагадаємо, цьогоріч за посаду Президента школи борються 4 кандидати:
Владович Марія (8-А клас), юна балерина, яка хоче спробувати себе в ролі лідерки школи;
Еспозіто Анна (9-Ф клас), амбітна й емоційна, але справедлива й чесна дівчина, яка брала участь у ряді міських лідерських заходів;
Квітка Вікторія (8-А), юна, але перспективна леді, що цього року активно розпочала свій лідерський злет;
Потапенко Назар (9-Ф клас), єдиний юнак цих перегонів, що відчуває дівчачий подих у спину й ще активніше збирає навколо себе команду однодумців, комунікабельний і привітний.
Тому напередодні дебатів і власне самого дня виборів – сьогодні – відбулася лідерська зустріч різних поколінь наших учнів. За «круглим» столом зібралися найактивніші: випускниця нашої школи, двічі поспіль Президентка школи Анастасія Мусієнко, нинішня Президентка – Поліна Зав’ялова, 4 цьогорічні претенденти, їх довірені особи та групи підтримки. Заступником директора з виховної роботи Наталією Стукало та педагогом-організатором Тетяною Середою було проведено гру з елементами тренінгу, де діти знайомилися за асоціаціями, виконували вправи на виявлення лідерських якостей, купували ці якості й доводили їх необхідність у лідерів, релаксували, обмінювалися думками, спогадами, лайфхаками тощо. На згадку, як завжди, ціла фотогалерея спогадів і вже домовленості про подальшу співпрацю й підтримку.
Дякуємо всім, хто долучився і поступово стає найактивнішим учнівським ядром нашої школи, тією рушійною силою, яка здійснює мрії, будує плани та наближає усіх нас до перемоги! Майбутнє за нашою молоддю та її лідерами!

ФОТОЗВІТ ЗУСТРІЧІ ТУТ!!!

Переглядів: 61