Голосуємо за проекти!!!

Новини, Новини звідусіль, Шкільні новини

Адміністрація школи просить батьків та учнів старших класів (які вже мають паспорт та ідентифікаційний код) проголосувати за проекти, які ініціюються громадою мікрорайону «Лісовий». Не будьте байдужими підтримайте проекти, які зроблять життя в мікрорайоні комфортнішим!!!

Проект № 20 – санітарне очищення чагарників у межах парку обласної лікарні, який знаходиться між Обласною лікарнею та залізницею, площа 20,6 га),

Проект № 27 – реконструкція скверу “Студентський” в мікрорайоні “Лісовий”, який знаходиться перед магазином АТБ, площа 0,48га.),

Проект № 63 – санітарне очищення чагарників, в межах парку “Спортивний» по вулиці Олексія Панченка, який знаходиться між Обласним онкологічним диспансером та мікрорайоном «Лісовим» (Луначаркою) площею 16,3га)

Проголосувати можна лише до 14 листопада у мерії за адресою вул. Б.Вишневецького, 36, каб. 22 (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код)