І тур “Сокіл” “Джура” відбувся

Для учнів, Новини, Шкільні новини

IMG_1011

Рій «Ятаган» взяв участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» Джура».

Протягом тривалого часу велася кропітка робота з підготовки команди до гри. Вивчення муштрового впоряду, ази з стрільби з малокаліберної гвинтівки, засвоєння знань з історії та вивчення питань з надання першої долікарської допомоги.

Перший етап гри проходив у Черкаській ЗОШ № 30. Рій змагався у таких змаганнях: «Відун», «Рятівник», «Впоряд», стрільба. Команда завзято боролася, бо дуже хотіла потрапити у другий тур, який проходитиме у таборі «Дахнівська Січ». За загальним підсумком, наших балів не вистачило для подальшої боротьби, але ми не здаємося і наступного року виборемо своє право на участь у другому турі.

Висловлюємо щиру подяку вчителям, які допомагали у підготовці команди «Ятаган» до конкурсу: вчителю історії Штепі Інні Дмитрівні, вчителю предмету «Захист Вітчизни» Волкову Костянтину Аркадійовичу (керівнику команди), вчителю біології Кумечко Людмилі Павлівні. Дякуємо адміністрації школи, яка підтримувала учасників команди! А також вчителям, які з розумінням поставилися до нечастих запізнень на уроки під час тренувань.

Відео представлення роїв

Відео конкурсу “Впоряд”