Молодші вихованці гуртка “Джура ” відвідали ” Патріотичний музей АТО” заснований волонтером Олексієм Святенко у 2018 році.
В музеї знаходяться сотні експонатів із зони проведення операції об’єднаних сил, особисті речі бійців, залишки снарядів. Олексій Святенко має на меті зберегти та примноження пам’ять про героїзм українських бійців, а також показати молодому поколінню речі “війни”. Музей унікальний тим, що всі експонати можна потримати в руках тим самим доторкнутися до речей, які побували на війні.
Матеріал радо надала керівник гуртка Касяненко І.В.