Кольоровий тиждень

Для учнів, Наші вітання, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Останній тиждень вересня у школі проходив незвично. Щоб трішки розвантажити усіх учасників освітнього процесу після першого навчального місяця, вирішили його провести яскраво-кольорово. Адже працюючи у нових умовах, ми геть забули про те, що яскраві барви є не лише восени, а і у нашому повсякденному житті.

Понеділок –   день жовтого кольору – день світла, знань, інтелекту. Жовтий колір стимулює мозкову діяльність і моторику, уяву і творчість, знімає негатив, додає впевненості та допомагає сконцентруватися.

Вівторок – день синього кольору – день емоційності, спілкування й творчості. Сприяє розвитку розумових здібностей та поліпшує пам’ять, тому він вважається кольором знання.

“Червона середа” – день добра, любові, дружби, щирості. Червоний колір підвищує працездатність, силу та відчуття самовпевненості. Створює відчуття тілесного тепла та покращує настрій

“Зелений четвер” – колір, що заспокійливо діє на нервову систему, знімає головний біль, стомлення, надає відчуття бадьорості. Сприяє гармонії.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.

А п’ятниця в нас була святково-кольорова і припала вона на святкування Дня працівників освіти. Цього року ми не вітали вчителів святковими концертами, не говорили їм щирих слів від учнів школи, але, хоч і дистанційно, розкрили їм секрети дистанційного навчання та привітали від імені учнів нашої школи. Тож давайте і надалі вносити різнокольорові фарби у наше життя і не забувати, що навіть у період адаптивного карантину ми можемо бути безмежно щасливими від того, що маємо можливість спілкуватися один із одним, а не за екранами новітніх інформаційних пристроїв. Цінуймо кожен день, проведений разом у стінах нашої Альма-матер!

Враженнями ділилися учні школи

Яскравий фотозвіт

Секрети дистанційного навчання

Вітання від учнів школи

Вітання від випускників 9-х класів

Переглядів: 491