Лютневий “ОРИГІНАЛ” привітав колишніх випускників!

Новини, Шкільні новини

лютий-2016Лютневим привітом поспішає до вас черговий випуск шкільного «ОРИГІНАЛУ»! Зима все ще тримає нас у напрузі, однак у душах і серцях тремтливо теплиться весняна надія на яскраве сонечко і мирне життя!

І хоча січень промайнув у суцільних перервах між навчанням (то канікули, то вимушене призупинення навчання у зв’язку з погодними умовами і поширенням вірусних інфекцій), лютий ми розпочинаємо активно і позитивно! Найперше – зібравши у стінах рідної школи усю дружну родину: і теперішніх вихованців, і вчителів, і дорогих нам випускників! Тож сподіваємося на теплу зустріч і приємні спогади!!!

А ще, як і завжди, порадуємо вас калейдоскопом лютневих свят і пам’ятних дат, привітаємо іменинників, «Поговоримо українською»,  поспілкуємося з улюбленими вчителями, проведемо лікбез у світі цікавого та кілька актуальних уроків «Школи безпеки» і, найголовніше, презентуємо дві нові постійні рубрики нашої газети! Тож читаймо лютневий «ОРИГІНАЛ» разом!!!

Газету можна переглянути на сайті нашої школи тут