МТМ-25

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини

31 травня відбувся ювілейний показ МТМ.

Почуття стилю, вміння добре виглядати – це базові жіночі навички, від яких багато в чому залежить життя жінки та впевненість у собі. Навчити цьому нашу молодь – значить зробити їй безцінний подарунок! Неймовірно талановита кутюр’є Байдак Тетяна Володимирівна показала модний тренд сучасного українського стилізованого одягу та неймовірне дефіле красунь-манекенниць. До уваги глядачів було продемонстровано джинсовий бум, діловий стиль, сучасні вечірні сукні, дитячий одяг, колекція верхнього одягу та етностиль за участю вчителів-манекенниць. Нажаль доля ропорядилась так, що одна із учасниць назавжди пішла у небесну вись. Вона також  мала позувати на цьому подіумі. Вона горіла цим показом і з нетерпінням його чекала. Але доля вирішила інакше і лишився лише її костюм на манекені та зворушливий фільм про створення образу для Фесак Людмили Миколаївни, яка назавжди залишиться в серці кожного, хто її знав.  

Під час показу звучали пісні у виконанні вокальної студії «Злагода» та виступ студії танцю «Веселка». Допоміг провести цей незабутній вечір випускник нашої школи, талановитий ведучий Толочко Дмитро. Який окрім затишної атмосфери на заході урізноманітнив її неймовірно зворушливим співом.

Вперше в історії школи нам вдалося провести пряму трансляцію заходу. Сподіваємось, що всі хто її  переглянув отримав неймовірний потік приємних вражень, адже зовнішній вигляд людини – це ансамбль, де поведінка і манери, одяг і зачіска зливаються в один гармонійний образ.

Фотозвіт

ВІДЕО заходу

Переглядів: 297