Випуск 4-Х класів

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Ось і настала хвилююча мить для наших четвертокласників… Вони успішно закінчили навчання у початковій школі та перейшли на подальше навчання до середньої школи.

Під час випускного теплими словами та піснями подякували своїм першим вчителям, мамам-ластівкам Ділягіній Раїсі Олегівні та Колосовій Антоніні Іванівні. Висловили щиру-подяку усім учителям, які заклали міцний фундамент для подальшого навчання. Почули вітальні слова від директора школи Юрія Васильовича Середи та побажання гарно відпочити та в повному складі повернутися до стін рідної школи. Вперше познайомилися зі своїми новими класними керівниками 4-А Штепою Інною Дмитрівною та 4-Б Кумечко Людмилою Павлівною. Саме вони будуть в подальшому робити життя наших п’ятикласників насиченим, цікавим та захоплюючим, а їх батьки, обов’язково підтримають своїх нових класних мам у всіх їх починаннях та побажаннях. Адже лише спільна робота дає плідні результати.

Тож успіхів Вам, наші найменші випускники! Гарного відпочинку влітку! Позитивних емоцій! Ми чекаємо Вас 01 вересня у стінах старшої школи.

Фотозвіт

Переглядів: 307