Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Олімпійський тиждень проходив у школі з 23 по 27 вересня 2024р. У цей період учні мали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Серед учнів 3-х класів були проведені естафети «Маленькі олімпійці». Це змагання для молодших школярів, участь у яких завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії та позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Дані активності проводили Валентина Канельська та Людмила Прилуцька.

Протягом тижня проводились змагання з бігу на: 30 м., 60 м., 100 м., стрибки в довжину з місця. Діти змагались кожен у своєму класі і показали гарну фізичну підготовку та продемонстрували волю до перемоги, отримавши багато приємних вражень та позитивних емоцій та ще раз впевнились у тому, що дійсно здоровим бути модно. Дані активності проводили Світлана Гончаренко та Сергій Юхимчук.

Також під час олімпійського тижня відбулися показові виступи гуртків: таеквондо та гондзю-рю карате. Під час яких брали участь наші діти, які займаються в цих гуртках. Вони показали високий рівень підготовленості. Метою було залучення якомога більшої кількості школярів до здорового способу життя та прививання любові молоді до спорту.

Також протягом тижня відбулися товариські змагання з волейболу між учнями 10-11 класів, де перемогу отримала збірна 11 класу. Не менш захоплюючими були змагання з перетягування каната, учні 10-11 класів мали нагоду відчути радість руху та перевірити себе «на міцність». Перемогу отримали юнаки 11 класу. Ці активності відбулися за сприяння вчителів фізичного виховання Світлани Гончаренко та Сергія Юхимчука.

Були проведені інтелектуальні змагання з настільних ігор. Такі ігри розвивають зорову пам’ять, увагу, кмітливість, уяву, образне мислення і логіку. Дитина навчається прораховувати ходи на кілька кроків уперед, передбачати можливі дії суперників, аналізувати інформацію, обирати найкорисніші варіанти ходу. Інтелектуальні ігри для учнів школи проводила Світлана Фесун. На уроках мистецтва у вчителя Наталії Стукало учні 8-11 класів розгадували кросворди на олімпійську тематику, наполеглива робота груп дала свої результати і учні, які виконали завдання отримали нові знання та заохочення.

Учні 7-9 класів підготували інформаційні матеріали про колишніх учнів та випускників школи, які мають високі досягнення у спорті: Миколенко Віталій – футбол, Фесун Максим – баскетбол, Даниленко Данило – легка атлетика, Алієв Рустам – дзюдо, самбо, Данілов Олег – пауерліфтинг, Щербатюк Роман – кікбоксинг.

В кінці тижня відбулися підсумки набутих знань про олімпійський рух, закріпили все на практиці, активно змагались та веселились.

Веселими й задоволеними залишилися всі учні та вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам  впевненості, сміливості та перемог.

В здоровому тілі, здоровий дух.

Інформаційні матеріали надала Світлана Гончаренко

Фотозвіт на шкільній сторінці в ФБ