Teacher Activity Group

Без категорії, Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини
У школі відбулася перша зустріч новоствореної групи вчителів англійської мови TAG (Teacher Activity Group) у межах проєкту #SWITLO (Skills and Well-being in Teacher Learning Opportunities), що реалізується Британською Радою в Україні спільно з Міністерством освіти та науки.

Проєкт спрямований на створення та розвиток професійних спільнот вчителів англійської мови.
Фасилітатором групи є Щербатюк Леся Анатоліївна, вчитель-методист, яка пройшла навчання, організоване Британською Радою в м. Ужгород.
На першому засіданні вчителі обговорили мету створення даного об’єднання, роль кожного учасника спільноти, розробили правила ефективного спілкування та визначили тему для наступної зустрічі. Засідання пройшло в атмосфері підтримки та взаєморозуміння, адже вчителі нашої школи постійно працюють над вдосконаленням своїх професійних навичок, завжди готові ділитись досвідом, опановувати нові знання, щоб освітній процес наших учнів був цікавим, сучасним та ефективним.
Новиною поділилась Леся Щербатюк