Олімпійськи тиждень пройшов вдало

Для учнів, Новини, Шкільні новини

З 5 по 14 вересня в школі проводились спортивні змагання учнівської молоді  в рамках малих шкільних Олімпійських ігор. Виставка літератури на олімпійську тематику, конкурс дитячих малюнків «Олімпійці серед нас», фото звіт «Ми олімпійці».

Змагання з футболу, легкої атлетики, волейболу і баскетболу, загальної фізичної підготовки стали пріоритетною діяльністю за минулий тиждень.

В запеклих спортивних баталіях діти проявили всі свої найкращі якості: спритність та швидкість, силу, гнучкість, витривалість, волю до перемоги.

Спортивною діяльністю було охоплено близько 370 дітей. 15 вересня була проведена урочиста лінійка закриття малих шкільних олімпійських ігор.

Підводячи підсумок і нагородження школярів директор школи Середа Юрій Васильович відмітив властивість занять фізкультурою і спортом учнівської молоді, побажав успіхів у майбутніх спортивних здобутках. Серед запрошених гостей були Голова Черкаського Олімпійського комітету Урста Степан Іванович, Гнатенко Олександр Сергійович – майстер спорту по стрільбі з лука, які подарували календарі, грамоти, м’ячі для учнів. Також був серед гостей Сідней Станіслав Олександрович майстер спорту з баскетболу, тренер дитячої баскетбольної команди дівчат.

Дякуємо усім учасникам змагань та сподіваємось, що цей навчальний рік буде плідним на перемоги та спортивні здобутки.

За матеріалами Юхимчука С.О.

Більше фото у соціальній мережі ФБ

Переглядів: 362