Перемоги з годзю-рю карате (25.11.2023)

Для учнів, Наші вітання, Новини, Шкільні новини
У місті Черкаси 25 листопада 2023 року відбувся ВІДКРИТИЙ КУБОК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ.
В такий нелегкий час для нашої країни організатори змогли забезпечити всі необхідні умови для проведення змагань, адже наші діти прагнуть перемог, як і вся наша країна💙💛.

Понад 120 учасників відчайдушно змагалися за першість у  своїх категоріях і тільки кращі з кращих були нагороджені грамотами та медалями на п’єдесталі пошани.
За результатами загальнокомандного заліку в трійку кращих потрапили:
🏆1 місце СК “BUDOKAN” (м.Черкаси)
🏆2 місце СК “ВОСТОК” (м.Сміла)
🏆3 місце СК “Шорінзі -рю кенкокай карате-до” м.Черкаси.
Змагання – це можливість проявити та показати себе. Крім того, спортсмени-початківці та спортсмени, які вже мають досвід, таким чином випробовують свої сили, змагаючись із різними учасниками — застосовують нові прийоми, обмінюються знаннями й розуміють, які випробування можуть їх чекати попереду в високому спорті міжнародного рівня.
Самодисципліна та наполегливість, а також багато тренувань – тільки це забезпечить хороший результат!
Вітаємо всіх учасників змагань із отриманими нагородами!
🇺🇦Продовжуємо тримати оборону спортивного фронту!
                                                                     За матеріалами спортивного клубу “BUDOKAN”
Ми ж, у свою чергу, також вітаємо наших учнів-спортсменів і їхню тренерку Каріну Вовченко із високими нагородами! Пишаємося вами! Так тримати!