Вибори Президента школи-2023 відбулися!

Для учнів, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Події, Шкільні новини, Школа батьківства
Отож, вибори Президента-2023 відбулися!
Чесно й демократично!

Нагадаємо, цьогоріч балотувалося 4 претенденти/ претендентки:
Марія Владович;
Анна Еспозіто;
Вікторія Квітка;
Назар Потапенко.
Усі вони мали можливість проводити свою передвиборчу кампанію в рівних умовах із допомогою й підтримкою своїх довірених осіб і команд.
Власне день виборів 24 листопада відбувся спокійно, але плідно. Члени виборчої комісії дали можливість проголосувати всім охочим. Бюлетені, як завжди, відповідали всім вимогам цього процесу. Ті учні та працівники школи, які цього дня навчався чи працювали дистанційно, мали змогу долучитися до голосування онлайн.
Тож за результатами опрацьованих даних, перевіривши всі списки й бюлетені, зсумувавши результати обох видів голосувань, виборча комісія склала відповідний протокол, а члени комісії завірили його своїми підписами.
Отож, Президентом школи стала ВІКТОРІЯ КВІТКА.
Вітаємо новообрану Президентку школи й зичимо на 100% реалізувати свої ідеї та плани. Нехай завжди лідерська ініціатива знаходить підтримку в колективі, а команда допомагає реалізовувати задумане!
Пишаємося тобою, Вікторіє!
Дякуємо всім кандидатам за ініціативність, активність і небайдужість до життя школи!
Р.S. Вже готуємося до інавгурації…)))