Правовий квест

Для учнів, Новини, Шкільні новини

До Дня прав людини, що відзначається 10 грудня, між учнями 9 класів було проведено Правовий квест.

Усім учням було повідомлено правила проведення та об’єднано у команди вибірковим шляхом. Команди було сформовано із учнів 9а та 9б класів. Діти придумували назву та девіз. Початок квесту – створення інтерактивного плакату “Право на відпочинок”, а далі подорож зашифрованими станціями. Діти успішно подолали шість квест-кімнат, спробували себе в ролях правознавців, юридичних консультантів, представників четвертої влади, навіть дешифрувальників і таємних агентів. Варто відзначити, що квест проводився у двох напрямках: мистецтво та правознавство”. Поєднання мистецьких знань зі створення інтерактивних плакатів та складання пазлів. І грунтовні знання правознавчих аспектів.  Під час гри панувала атмосфера співпраці та гарного настрою!

Враженнями ділилась Штепа І.Д. вчитель права