Про мир у День миру…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Новини звідусіль, Події, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

У всьому світі щороку відзначається 21 вересня Міжнародний день миру. 7-А клас вирішив підійти до обговорення цієї теми нестандартно, тому не просто обговорював, що таке мир і як його досягти, а трішки пошукав актуальної інформації. Отож, ми всі дружно долучилися до обговорення теми «Вимір миру».

Діти, аналізуючи ситуацію в країні і світі, відповідаючи на насущні питання, обрали власні асоціації до слова «мир». І головне питання, на яке ми намагалися знайти відповідь, звучало так: «Мир… У чому полягає його цінність для всього світу, для країни і для мене особисто?»

Вражаючою стала статистика від групи міжнародних експертів, які визначили так званий «Глобальний індекс миролюбності» (Global Peace Index), який визначається для кожної країни за 23 критеріями, серед яких кількість воєн, збройних конфліктів і терористичних актів, кількість загиблих, рівень політичної нестабільності, рівень поваги прав людини тощо. У 2021 році до індексу миролюбності внесено 163 держави. Україна посідає 143 місце… на жаль…

Увесь рейтинг можна переглянути за посиланням: https://www.visionofhumanity.org/maps/#/

Невід’ємною частиною урочистостей із нагоди Дня миру є церемонія біля Дзвону Миру, що встановлений поблизу будівлі ООН у Нью-Йорку. Дзвін прикрашає напис: «Нехай буде мир в усьому світі».

За традицією проведення Міжнародного дня миру в ООН завершується  хвилиною мовчання на знак ушанування пам’яті загиблих у військових конфліктах. Ми з учнями 7-А класу також долучилися до хвилини мовчання…

Бережімо мирне життя!

За матеріалами класного керівника 7-А класу Середи Т.Г.

Більше фото за посиланням

Переглядів: 252