Тиждень безпеки дорожнього руху

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху класні керівники 1-11 класів проводили виховні заходи за попередньо складеним планом.

Так класні керівники 1-4 класів провели тематичні хвилинки «Увага! Діти на дорозі». Класні керівники 4-х класів виставку малюнків учнів класу з безпеки дорожнього руху. Класні керівники 2-5 класів опрацювали практично тему «Безпечна дорога додому», разом з учнями закріпили навики руху додому через пішохідний міст, адже це єдина безпечна дорога в мікрорайон Лісовий від нашого закладу освіти. Вчитель основ здоров’я Макаренко М.В. провела цікавий урок з правил дорожнього руху  і навіть відзняла відповідні відеоролики. Учні 6-8 класів закріпили знання із теми «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», а учні 9-10 класів із теми «Безпека дорожнього руху – це життя!». На уроках з предмету «Захист України» дівчата на практиці відпрацьовували теоретичні знання із надання першої домедичної допомоги постраждалим в наслідок дорожньо-транспортної пригоди. Розглянули, як правильно транспортувати потерпілих у безпечне  місце та яку домедичну допомогу надавати в конкретних випадках. А учні 11 класу створили колаж «Ціна неуваги» та опрацювали матеріал, які ж наслідки неуважності пішоходів і до чого вони призводять.

Тиждень безпеки дорожнього руху пройшов насичено та цікаво. Сподіваємось, що опрацьований матеріал допоможе нашим учням уникнути небезпеки на дорозі.  

Фотозвіт

Переглядів: 270