Профілактичні бесіди

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

З метою недопущення протиправних дій  в учнівському середовищі у школі проводиться постійна робота з учнями та надаються рекомендації батькам.

Проводяться бесіди про відповідальність передбачену законом за неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян або заподіяння майнової шкоди різним об’єктам соціальної інфраструктури.

Постійно наголошується на тому, що заборонено розголошувати персональну інформацію в соціальних мережах та чатах. Батькам рекомендується встановлювати спеціальні програми, що забезпечують захист ресурсів на домашніх комп’ютерах, гаджетах. Рекомендовано також перевіряти на яких саме інтернет-сторінках зареєстровані їх діти. З ким спілкуються та якою інформацією обмінюються. Особистий простір дитини це дуже добре, але безконтрольність може мати негативні наслідки для всієї родини.

Крім роботи класних керівників з учнями школи працюють і працівники ювенальної превенції та працівники патрульної поліції. Які під час зустрічей розповідають про правила дорожнього руху, правила поведінки в інтернет мережі, правила під час виявлення підозрілих предметів, правила поводження з незнайомцями, профілактика булінгу, кібербулінгу та відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень. Школа постійно співпрацює з правоохоронними органами з метою недопущення протиправних дій в учнівському середовищі.

ФОТО з зустрічей