Уроки доброти

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Цього року школа вкотре долучилась до проведення міжнародного уроку доброти, який присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.

Під час уроків класні керівники пригадували як потрібно доглядати за домашніми улюбленцями. Говорили про те, які потреби у безпритульних тварин і те, як кожен з нас може їм допомогти. Переглядали відео, презентації, декламували віршики про тварин тощо.

Учні 9-Ф класу разом з класним керівником поговорили про домашніх улюбленців, які нині страждають від війни не менше, ніж їхні господарі; обговорили алгоритм допомоги пересічного школяра таким тваринам. Також трішки погралися, відгадуючи кросворди про тварин, розфарбували одночасно разом об’ємну розмальовку про тварин, протренувавши пальці перед уроком. Провели мозковий штурм, проглянули цікаву презентацію. Зіграли онлайн у гру “Поява чотирилапого улюбленця: місія “Друг із притулку”, за старання всі отримали віртуальні сертифікати відповідальних господарів.

Учні 11ф класу створювали колажі домашніх улюбленців, переглядали відео, де військослужбовці ділилися щемливими відео про тварин, яких прихистили.

Учні 5-б класу після проведеної розмови зробили висновок, що ніколи не можна кидати на життєвій дорозі своїх друзів і назавжди запамятали правило, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Учні 4-А класу працювали у групах, обговорювали проблемні ситуації «Як вчиниш ти», переглядали інформаційні презентації та грали в гру «Хочу розповісти».

У 6-а класі було проведено урок доброти, присвячений Гуманному та відповідальному ставленню до тварин. Учні не лише говорили, як потрібно ставитися до тварин, але й ділилися досвідом. Бо, як з’ясувалося, багато хто має домашнього улюбленця. Під час години спілкування було обговорено важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Вся школа долучилася до акції-збору кормів та всього необхідного для тварин, що потребують допомоги. Спільними зусиллями ми зібрали:

вологий корм котячий/собачий – 32 кг

сухий корм котячий – 30 кг

сухий корм собачий – 40 кг

посуд 37 одиниць

одноразові пелюшки

ганчірки – 15 кг

ошийники від бліх + повідці, шлейки та одяг – 21 одиниця

шприці – 270 шт.

крупи – 130 кг

Вся зібрана допомога була розділена. Частина поїхала до Черкаського міського товариства захисту тварин “Друг”, а частина буде передана благодійному фонду “ЖИТТЯ”. Вони  в свою чергу передадуть її  військовому капелану Лорі Когут. Яка відправить допомогу військовим у яких на позиціях живуть покинуті або безхатні тварини.

Словом, тварин ми любимо! Пам’ятаємо про них не лише в такі дні, а повсякчас.