Розпочинаємо набір дітей у 1 клас!

Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 18 квітня по 31 травня 2022 року оголошується прийом документів до 1-го класу 2022-2023 навчального року.

Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Документи прийматимуться з понеділка до п’ятниці з 13.00 до 17.00 (за попереднім записом у таблиці, розміщеній у цьому повідомленні, не пізніше, ніж за день до подачі документів) у приміщенні початкової школи (1 поверх).

Для зарахування дитини до першого класу необхідно подати:

•  заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом);
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідку за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

Також нагадуємо про необхідність  дотримання календаря профілактичних щеплень.

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

– діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти;

– діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;

– діти працівників закладу освіти.

ФОРМА ЗАПИСУ ДЛЯ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

ДО УВАГИ!!!

Шановні батьки!

До першого класу зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості (за результатами медичного огляду і психодіагностичного обстеження) та проживають у мікрорайоні школи.

Якщо Ви бажаєте віддати свою дитину у руки досвідчених, висококваліфікованих педагогів і Вас цікавить хороший рівень знань і виховання дитини, то Ваш шлях пролягає саме в Черкаську загальноосвітню школу I-III ступенів №7.

Група продовженого дня працює з 12 до 18 години. Для учнів 1-х класів  функціонують 1 спальня та 1 ігрова кімната.

Досвідчені педагоги вищої категорії, логопед, психолог і соціальний педагог школи нададуть батькам консультації, індивідуальну допомогу з проблем виховання та навчання дитини.

Телефон для довідок: 55-03-61 (приймальня директора).

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Добровольчих батальонів, 13.

Набір учнів до 1 класу 2022-2023 н.р. здійснюють такі вчителі:

Прилуцька Людмила Олексіївна;

Канельська Валентина Миколаївна.