Свято іменинника від 5-А
В 5А класі відбувся День іменинника, на якому вітали тих, хто святкував своє День народження влітку.
В 5А класі відбувся День іменинника, на якому вітали тих, хто святкував своє День народження влітку.
Після двох тижнів адаптаційного періоду відбулася посвята учнів 1–А та 1-Б класів у школярі.
Урок безпеки дорожнього руху провели в 5А класі працівники поліції.
13 вересня у 3-Б класі відбулося свято Іменинників літа.
Учні 1-А класу відвідали Черкаський краєзнавчий музей. З цікавістю слухали про те, що нашу територію населяли мамонти, шерстисті носороги, викопні зубри, велетенські олені.