Прощавай, Букварику! 1-А клас.
Цього тижня у учнів 1-А класу відбулося свято «Прощавай, Букварику»! діти з нетерпінням і хвилюванням чекали цього дня, готували вірші, розучували пісні.
Цього тижня у учнів 1-А класу відбулося свято «Прощавай, Букварику»! діти з нетерпінням і хвилюванням чекали цього дня, готували вірші, розучували пісні.
Учні 3а класу з вчителем Ділягіною Р.О. і мамою Бровченко Світланою Миколаївною відвідали «Галерею мистецтв», що знаходиться по вул. Хрещатик.
Цього вівторка, 26 квітня, учні 9-Б вже другий рік поспіль провели виховну годину на тему “Святий Великдень” та поглибили знання про це християнське свято, навчилися власними руками оздоблювати писанку традиційними візерунками-символами та виробляли навички охайного ставлення до роботи. Діти були в національних українських костюмах-вишиванках…
Під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності учні 2 – Б класу серед школярів початкової школи у віршованій формі нагадали правила поведінки у школі. Намалювали ілюстрації до своїх віршів, і з кращих робіт зробили виставку.
В 1-Б класі відбулося свято прощання з Букварем. Всі діти старанно готувалися до свята: вчили віршики-букви, пісні для букварика. Ось настав урочистий день прощання … Ми одягнулися в корони з буквами і зайшли в святковий клас.