Посвята в першокласники 1А класу
Вже стало доброю традицією в школі, у вересні кожного року проводити свято «Посвята в першокласники».
Вже стало доброю традицією в школі, у вересні кожного року проводити свято «Посвята в першокласники».
На початку червня учні 6-А класу разом з класним керівником Кумечко Людмилою Павлівною та батьками Шарченко О.Г., Броварською Т.М., Шибанововю О.О. відвідали місто Львів.
Учні початкової школи побували в мальовничих Івківцях на Чигиринщині, де діє розважально-пізнавальна атракція «Зерноленд». В селі є унікальна пам’ятка – вітряк.
Коли ми їмо хліб, то не часто замислюємося над тим, скільки людей працювало для того, щоб він з’явився у нас на столі… Ближче ознайомитися з дуже корисною і важливою справою, випічкою хліба, мали можливість учні 2-Б класу.
Учні 5-А класу відвідали “Парк “Київська Русь”, що є центром культури та історії Древньої Русі. В цей день на території парку відбулося свято гармонії людини і природи – це виставка «Світ коней», де були представлені біля 20-ти історичних порід.