Ура! Ми йдемо в школу!!!
З 25.01.2021 у школі відновлюється освітній процес офлайн!!!
З 25.01.2021 у школі відновлюється освітній процес офлайн!!!
Увесь дружний учнівсько-батьківський колектив 6-А класу щиросердно вітає добрих людей із Маланкою та Василем!
Господар і господиня, довзвольте защедрувати…
Шановні учні та батьки, просимо Вас завчасно перевірити доступ до сервісів навчання, а саме: вхід до акантів з доменним іменем @school7.ck.ua та сlassroom.
Різдвяні гуляння тривають до Водохреща, тож ми продовжуємо колядувати…