Ми працюємо!!!
Ми відновилися!!!
Ми відновилися!!!
Вчора щедрували, а сьогодні завзято засівали юні українці 5-А класу!
Сьогодні невгамовні дівчатка-ластівочки 5-А класу, продовжуючи традиції наших пращурів, віншували дітей і дорослих нашої школи, співаючи відому українську щедрівку.
Ранок 13 січня розпочався загальною щедрівкою учнів початкової школи.
«Черкаси колядують», а разом з Черкасами колядують учні, батьки та вчителі нашої школи.