“Спів Братів” завітав до школи…
Учні 9А та 11М класів зустрілися з музикантами гурту Спів Братів
Учні 9А та 11М класів зустрілися з музикантами гурту Спів Братів
Так швидко сплинув час літніх канікул і наші невгамовні, веселі, дружні, товариські та найкращі учні повернулись до рідної сьомої школи.
Дорога наша й велика шкільна родино! Сердечно вітаю усіх нас із прийдешніми Днем державного прапора та 30 річницею Незалежності України!
Шановні батьки першокласників, списики учнів сформовані.
У школі було проведено 59 церемонію нагородження премією «Шкільний оскар».