Семінар заступників директорів з ВР відбувся….

Новини, Шкільні новини

qVJ_yxcGWxk

1 березня школа радо зустрічала учасників міського семінару заступників директорів шкіл з виховної роботи. Адміністрація школи під час семінару ділилася досвідом роботи з теми: «Інноваційні підходи до співпраці школи та сім’ї як умова підвищення результативності запобігання правопорушень серед школярів».

Метою семінару було ознайомити учасників з досвідом роботи педагогічного колективу та  інноваційним підходом до вирішення міжособистісних конфліктів з метою запобігання правопорушень серед учнів.

У фойє школи семінарщиків радо зустрічали чергові учні, які дарували позитивний настрій цукерками з побажаннями, які учасники семінару могли залюбки витягнути із мішечка гарного настрою.

На початку семінару виспупив директор школи Середа Юрій Васильович, який презентував роботу навчального закладу, поділився інформацією про школу, про її здобутки, перемоги та найбільш цікаві виховні заходи, які були втілені в життя протягом цього навчального року. Також виступила методист міського методичного кабінету Деркач Ліана Михайлівна, яка, окрім розкриття аспектів теми семінару, представила усім присутнім запрошену гостю – голову Благодійного фонду « З вірою в себе» Альону Вербицьку, яка презенувала кожній школі книгу  видавництва ЦДО МО України «Народна армія» «Вклоняємось доземно Українському солдату». У книзі містяться історії наших Героїв та чарівних жінок з передової. Також було презентовано календар із визначними датами та брошури Міністерства оборони України, а ще виступаюча запрошувала усі школи до подальшої співпраці.

Далі свій виступ продовжила заступник директора Українець Інна Костянтинівна, вона більш детально ознайомила усіх учасників з темою семінару. З інформацією про співпрацю школи та мікрорайону «Луначарський» також виступив депутат Черкаської міської ради, голова комітету самоорганізації мікрорайону «Луначарський» Зоря Руслан Сергійович.

Продовжила семінар Войцях Т.В., завідуюча обласного центру практичної психології та соціальної роботи КПЧОІПОПП, яка провела лекційне та практичне заняття з теми «Медіація – інноваційний підхід до вирішення міжособистісних конфліктів».

Також учасники семінару взяли участь у майстер-класі з виготовлення вітальних листів до Великодня, який проводила вчитель англійської мови Кошмай Світлана Миколаївна.

Після невеличкої перерви учасники семінару переглянули виставку творчих робіт учнів, батьків, вчителів та випускників школи, а наприкінці у актовій залі переглянули виступи шкільних гуртків: соціально-психологічного театру «МІД» – керівником якого є соціальний педагог школи Фесун С.Є., студії танцю «Веселка» – керівник Резніченко Л.О., яка має грамоту Міністерства освіти і науки України, та вокальної студії «Злагода» – керівник Донець В.С.

Дякуємо усім учасникам семінару за позитивні відгуки у роботі школи!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті