Ще раз про початок…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Перше вересня – свято знань. День, коли шкільне подвір’я майорить яскравими барвами, лунає гомінкий сміх дітвори, метушаться батьки. Але, на жаль, не цього року….

Війна забрала звичне для усіх нас свято. Шкільне подвір’я пустує, а шкільна родина вітає дітлахів у онлайн форматі. Після святкового привітання усі приєдналися до відеозустрічі з міністром освіти Сергієм Шкарлетом «Повертайся до навчання» та багатьма відомими українцями. Символічно пройшов і перший урок «Ми українці: честь і слава незламним», під час якого з дітками було проговорено про важливі події сьогодення. Про наших Захисників і Захисниць, які боронять наші кордони та звільняють території. Про працівників спецслужб, які працюють 24/7, аби ми могли навчатися і працювати. Згадували про тих, хто, захищаючи наш сон, більше не зможе обійняти своїх рідних і близьких, хто дивиться на них із небес і оберігає  спокій рідних. Про усіх, хто загинув від ворожих обстрілів. А також обговорили розбудову після війни, відродження нашої Батьківщини, шанобливе ставлення до мови та наших традицій, підтримку і допомогу нашим Захисникам. І вже почали мріяти про головне – перемогу України.

Не забули під час зустрічі поговорити й про безпеку. Безпеку на дорогах, у побуті, в інтернеті, мінну безпеку; правила поведінки під час виявлення підозрілих предметів. Укотре наголосили про заборону публікацій будь-якої інформації, яка стосується нашої безпеки.

Тож легкого старту нам усім і нехай цей рік буде наповнений гарними новинами, високими результатами. Тож ми розпочинаємо…..

Більше фото на сторінці ФБ