Як починали навчальний рік учні 8-Ф класу?

Новини, Новини з класів, Шкільні новини

І як би ми позитивно не налаштовувалися на дистанційну роботу, які би креативні цікавинки не готували, 2022-2023 навчальний рік почався з екранів моніторів, а значить без обіймів і дружнього тепла, і вс ще з війною…

Тож 1 вересня ми намагалися підбадьорювати одне одного і мріяли про щасливе майбутнє! Як завжди, перший урок був патріотичним: «Ми – українці: честь і слава незламним!» Обговорили з дітьми, у чому сьогодні полягає незламність українців, вчергове подякували захисникам за можливість відносно безпечно навчатися, склали карти бажань і будемо втілювати їх у життя!

Також не забули і про мрії! Головну українську «Мрію» знищили рашисти, але ми допомагаємо її «відновлювати» своїми знаннями і позитивними думками. Тож кожен і кожна створили свою переможну «Мрію», загадали бажання і трішки покреативили.

І неодмінно повторили правила безпечного життя перед початком навчального року: правила поводження в побуті, на вулиці,  в транспорті, в лісі, біля водойм. Говорили про здоров’я і хвороби, гриби і лісові ягоди та ще багато-багато іншого. Але, звісно ж, основний акцент лягає на безпечне життя в умовах воєнного часу. Тому заздалегідь отримали й опрацювали буклети про мінну небезпеку, нагадали правила поводження під час повітряної тривоги, перебрали свої тривожні валізки і поновили в пам’яті алгоритми дій під час різних небезпек. Віримо, що більшість того не знадобиться, але повторили.

Тож стартуємо з позитивним настроєм, світлими думками й вірою в ЗСУ і якнайшвидшу українську перемогу! Всім вдалого навчального року!

Інформація від класного керівника Тетяни СЕРЕДИ