На уроках технологій наші маленькі господині не лише вчаться шити, плести, вишивати та пришивати ґудзики, а й відпрацьовують навички приготування їжі.
Цього разу – це омлет. Для його приготування підібрані такі методи й прийоми, які розвивають вміння й навички учнів при приготуванні страви. Також використані ІКТ, презентація, мозковий штурм, майстер – клас, тобто такі методи які активізують роботу учнів, розвивають у них вміння, творчість, креативність при навчанні та при виконанні практичних завдань.
Матеріал подано вчителем
технологій, Тетяною Байдак