Мінна безпека для 4-Б та 5-Б класів

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа безпеки

Уроки безпеки від працівників ДСНС завжди проходять у невимушеній атмосфері.

Під час зустрічей обговорюються важливі питання сьогодення: пожежна безпека, правила поводження на льоду та мінна безпека. Учням наголошуються правила поводження з побутовими приладами, дії у разі виникнення пожежі вдома. Заборону перебування на крихкій кризі. І найактуальніше питання в умовах воєнного стану мінна безпека. Що потрібно робити при виявленні підозрілого предмета, на яку відстань необхідно відходити та до кого телефонувати. Також під час зустрічі учні переглянули пізнавальні мультфільми та поставили запитання на які хотіли почути відповідь. Наприкінці зустрічі усі отримали зошити з правилами безпеки. Дякуємо працівникам Головного управління ДСНС України в Черкаській області за змістовні зустрічі.