“Сокіл” “Джура” – фінальні змагання

Для учнів, Новини, Шкільні новини

IMG_0139Минулого тижня у п’ятницю та суботу учні нашої школи – рій «Ятаган» – представляли школу на фіналі міського етапу військо-патріотичної гри «Сокіл» «Джура», який проходив на території козацького табору «Дахнівська Січ». Змагання проходили з таких етапів гри: «Бівак» (таборування), «Ватра» (художній номер), «Творчий впоряд», «Туристично-спортивна смуга перешкод» та змагання з надання першої медичної допомоги (теорія і практика).

Змагання розпочалися у п’ятницю з розміщення табору на території Січі, а потім було шикування і власне самі змагання. Першим нам випало змагатися на туристичній смузі перешкод, що було дуже цікаво, проте важко для деяких членів команд, але з цим змаганням ми впоралися! Хоча і не з тим результатом, що хотіли… Цього ж дня змагалися у творчому впоряді та ватрі. І хоча погодні умови були важкими (проливний дощ), це не завадило гідно представити нашу школу у цих змаганнях. Також нашому табору випала важлива місія: ми проходили нічну варту на вежах. Протягом двох годин кожен з рою спробував себе у ролі охоронника табору, перевіряв територію табору, слідкував за порядком. Також майже усю ніч проходило чергування у таборі, охороняли прапор рою. А вже під ранок через сильний дощ всі відпочивали… Оскільки  зранку погода завадила зробити ранкову руханку, все ж змагання з надання першої медичної допомоги пройшли у приміщенні актової зали, де всі рої демонстрували свої знання у медичній підготовці та практично надавали допомогу «потерпілому».

Хоча погодні умови були важкими, все ж таки ми залишалися на території «Дахнівської січі» протягом двох днів, перебували у наметовому містечку та відчули себе справжніми маленькими козаками.

За результатами міського фінального етапу військо-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» маємо такі нагороди: ІІІ місце у конкурсі «Ватра» та ІІІ місце у змаганнях з надання першої медичної допомоги.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку учасникам військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура», а саме: ройовому Подгорному Олександру, який гідно проніс це звання протягом двох етапів гри, Королику Владиславу, Цюпі Богдану, Кухолю Євгенію, Бровченку Руслану, Зав’ялову Єгору, Токовій Наталії, Погорельській Анастасії та Трайтак Олені, яка представляла команду на І етапі гри (відбірковому). Бажаємо вам подальших перемог та успіхів у навчанні!!!

Також висловлюємо щиру подяку вчителям, які готували наших учасників до гри: Волкову Костянтину Аркадійовичу – вчителю предмету «Захист Вітчизни», Штепі Інні Дмитрівні – вчителю історії, Кумечко Людмилі Павлівні – вчителю біології та медичної підготовки, Українець Інні Костянтинівні – заступнику директора з виховної роботи, Донець Валентині Степанівні – керівнику вокальної студії «Злагода», Байдак Тетяні Володимирівні – вчителю обслуговуючої праці! Керівникам, які протягом двох днів були поряд із дітьми: Юхимчуку Сергію Олександровичу – вчителю фізичної культури та Пожарській Наталії Анатоліївні – педагогу-організатору школи. Також висловлюмо щиру подяку батькам, які допомагали вивозити і забирати речі наших учасників: без Вашої допомоги було б дуже важко! А також дякуємо керівництву Черкаського міського центру туризму та краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді за надання спорядження на таборування, завдяки якому діти залишилися сухими!

Ще раз дякуємо усім учасникам гри та бажаємо гарно відпочити на літніх канікулах!!!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті, відео можна переглянути тут.