Вітаємо з ІІІ місцем!

Для учнів, Наші досягнення, Новини, Шкільні новини

Интернет и его современные возможностиІ ще одна нагорода за плідну роботу… Цього року наша школа вдруге брала участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних сайтів і хоча в переможці ми цього разу не потрапили, але нещодавно отримали дуже вагому  для нас і приємну винагороду!

Сумський  державний університет проводив незалежний вебометричний рейтинг і за його результатами ми отримали ІІІ місце. Тож вітаємо адміністраторів шкільного сайту за плідну роботу, дякуємо всім учасникам навчально-виховного процесу, які вчасно подають матеріали для нормального функціонування інтернет-ресурсу і сподіваємося, що з кожним днем кількість відвідувань нашого сайту буде зростати! Успіхів та творчої наснаги у роботі!!!

З результатами рейтингу можна ознайомитись тут.