Святки від 11М

Для учнів, Новини, Новини з класів

DSC_0914

В народі кажуть: «Прийшла зима і празнички привела». Різдвяні свята чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Вони приносять чимало радощів, веселощів та солодощів. Свята тішать своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Ці давні традиції – прекрасний витвір людської фантазії, призабуті сьогодні.

Учні 11М класу вирішили не порушувати традиції і вкотре повернули всіх глядачів у традиції нашого народу.

В актовій залі школи проходило святкове дійство, яке святкували наші предки: Святвечір, Різдво, колядки, на Маланки щедрувати та вертеп водити, на Василя посипати та козу оживляти. Все це протягом двох днів демонстрували учні 11М класу для учителів, учнів та своїх рідних та близьких. Усі присутні отримали неймовірні враження і задоволення від побаченого і почутого. Сподіваємось, що нашу традицію продовжать учні інших класів і будуть і надалі відроджувати любов до нашого минулого.

За матеріалами Токової В.В.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті