Тиждень безпеки дорожнього руху від 1-А класу

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа безпеки

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи.

Так у рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч учнів 1-А класу з працівниками патрульної  поліції. Головною метою зустрічі було обговорення безпеки на дорогах в умовах воєнного стану, дотримання правил дорожнього руху.

Учні мали можливість невимушено поспілкуватися з офіцерами патрульної поліції, які в цікавій ігровій формі нагадали учням правила безпечного дорожнього руху, розповіли юним пішоходам про основні дорожні знаки та надали поради, як уберегтися від злочинців і правильно діяти в небезпечних ситуаціях.

Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.

Учнівський колектив 1-А класу вдячний представникам служби Національної поліції України за співпрацю та високий професіоналізм і сподівається на подальші зустрічі.

Інформацію надала класний керівник 1-А класу Людмила ПРИЛУЦЬКА