У гостях – друзі наші менші!!!!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

На початку жовтня учні молодшої та середньої школи провели незабутню зустріч з тренерами-кінологами та вихованцями Черкаського обласного клубу службового собаківництва Товариства сприяння обороні України.

Відбулися показові виступи зі спортивно-прикладного дресирування та розділу “Захисна собака”. На зустріч із дітками прийшли як професіонали, так і господарі собак, які відвідують заняття зі спортивно-прикладного дресирування.  Свої навики показували німецькі вівчарки, вельш коргі пемброк, Джек-расел-терьєр та улюбленець клубу Марсік. Свої супервміння показали Топаз, Оскар, Габбі та Аскона – собаки-призери міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і змагань. Методи дресури та поведінка собак просто вражає. Дякуємо нашим гостям за показові виступи та сподіваємось, що такі зустрічі будуть постійними!

Більше фото за посиланням у Фейсбуці