Університет культури відкриває двері…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Цікавою та насиченою була екскурсія учнів 11-Ф на День відкритих дверей в м.Київ в Київський університет культури.

Університет вразив створеними комфортними умовами для професійного та особистісного розвитку студентів: мультимедійні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, інноваційні методи навчання, що забезпечує високий рівень підготовки фахівців з престижних творчих і бізнес-спеціальностей.
Випускники мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами закладу, оглянути навчальні аудиторії, творчі лабораторії та багато іншого. Родзинкою була зустріч з ректором університету Михайлом Поплавським, а в подарунок – селфі з ним. День був дуже інформативно насиченим і цікавим! Дякуємо КУК за запрошення!
Враженнями про подорож поділилась класний керівник Світлана Фесун