Зустріч з Анастасією Шульгою 5-Б

Для учнів, Новини, Новини звідусіль, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

15 березня кабінет української  літератури наповнився невимушеним, цікавим, живим, пізнавальним спілкуванням учнів 5-Б з дитячою письменницею, книжковою богинею Анастасією Шульгою.

Зворушливі моменти, теплі слова, радісні обличчя, шкільні витівки та смішні історії з життя дітей та казкових героїв, легка та невимушена атмосфера, – все було в цій зустрічі…
Яскрава, життєрадісна, ініціативна, креативна, позитивна молода талановита письменниця мріє змінювати світ навколо себе на краще …і їй це вдається!
Зустріч з Настею Шульгою залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів і казок сучасної української літератури для дітей.
Зичимо автору здоров’я і сил відстоювати свою  життєву позицію та творчого натхнення  для нових літературних здобутків.

Фотоколаж розміщено тут

Інформацію для сайту надала Ніна Черкащенко