Щиро вітаємо ученицю 6-А класу Анну Мірошник, яку визнали кращою спортсменкою з фітнесу Черкащини 2023 року у віковій категорії 12-13 р.
Анна – володар Кубка України, чемпіонка України, бронзовий призер Чемпіонату Європи в Словаччині 2023р. Анна Мірошник виграла всі змагання з фітнесу та модельного фітнесу у 2023 р. Ще раз Вітаємо Анну з високими нагородами й бажаємо успіхів у подальших змаганнях!!!