Вітаємо Діану Корнієнко!!!

Для учнів, Наші вітання, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Щиро вітаємо Корнієнко Діану, ученицю 4-А класу, учасницю вокальної студії “Злагода”, яка брала участь у творчих конкурсах та отримала відзнаки.

Он-лайн конкурс, який був організований Міністерством культури та інформаційної політики України Харківської державної академії культури та за підтримки благодійного фонду талановитих дітей та молоді “ЖАР-ПТИЦЯ” – лауреат І премії.

VІ двотуровий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Super Art Winter – 2023» під час цього якого проводився збір коштів для потреб Збройних сил України східного напрямку. За результатами конкурсу Діанка отримала нагороду лауреат І премії (кер. Валентина Донець) та була нагороджена дипломом за краще виконання патріотичної пісні (кер. Валентина Донець)

Щиро вітаємо Діанку та бажаємо подальших творчих успіхів!!!