День КІБОГІВ

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

16 січня відзначається День КІБОРГІВ! День захисників донецького аеропорту. Саме за ініціативи самих захисників Донецького аеропорту, які пройшли 242 дні пекла, вшановуємо тих, хто тримав оборону летовища з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. “Вони вистояли – не вистояв бетон”- саме ця фраза увійшла в історію  України. 

Класні керівники 11Ф та 10Г класу спільно з учителем мистецтва провели годину спілкування приурочену незламним захисникам, міцнішим за бетонні стіни аеропорту. Під час спілкування було обговорено події тих страшних 242 днів. Усі разом переглянули відео “Вежа. Останній день” та документальну кінострічку “Аеропорт. Неповернення”. Яка більш детально відкрила події тих пекельних днів захисту вежі. Ми ніколи не забудемо події, які увійшли в історію нашої України і не пробачимо нашому ворогу жодної краплі крові, яка пролилась на нашій рідній ЗЕМЛІ!

Саме ворог назвав їх «кіборгами», маючи на увазі те, що лише роботи можуть витримати таку складну боротьбу в таких пекельних умовах. Але вони – не роботи. Вони – люди і вони – українці. 
Не забуваймо вірних синів України!
Вшануймо безстрашних Героїв тихою молитвою!
Слава Україні! Героям Слава!

Переглядів: 36