“Хто зверху?”

Новини, Шкільні новини

kto_sverhu

15 лютого з ініціативи шкільного парламенту у школі вперше пройшла конкурсно-розважальна гра «Хто зверху». Ідея проведення гри у парламентарів спалахнула давно, але вирішили втілити її в життя саме до Дня Святого Валентина.

Учасниками гри були учні 9-11 класів по одному представнику від класу з числа хлопців та дівчат. Обов’язковою умовою участі був червоний атрибут в учасників гри – з завданням впоралися всі. Гра складалася з 5 раундів та фінального змагання між командами. Головним суддею була студентка 4 курсу ЧНУ ім. Б. Хмельницького, колишня учениця нашої школи, яка була активісткою шкільного самоврядування, займалася у шкільній студії танцю «Веселка» та мала відзнаку у номінації «Учень року» – Усова Крістіна Сергіївна, а допомагали їй вельмишановні члени журі: заступник директора з виховної роботи Українець І. К., заступнк директора з навчально-виховної роботи Фесак Л. М. та секундант Королик Владислав, учень 10м класу, член учнівського самоврядування.

Гра розпочалася з конкурсного питання,  а далі закрутилося: склади слово, вгадай мелодію, хто я, покажи, хто кращий, переодягання та інтелектуальний конкурс. Загалом гра була цікавою і пройшла весело. Хлопці та дівчата отримали задоволення. Цього разу перемогли дівчата, але хлопці їм також не поступалися під час гри. Переможці отримали подарунки (м’які іграшки), а хлопці солодкі заохочувальні призи.

Наступного дня після гри всі жваво ділилися враженнями від побаченого, а учасники – від самого дійства. Тож гра «Хто зверху» вдалася, отже буде проходити в школі і надалі. Слідкуйте за новинами і, можливо, саме ви станете наступним учасником гри «ХТО ЗВЕРХУ»!!!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 2 137