Виставка “Валентинок”

Новини, Шкільні новини

_DSC0173День cвятого Валентина – ще один привід поділитися своїми почуттями і посмішками з дорогими людьми.  Традиція надсилати один одному валентинки існує вже дуже давно.

Вирішили влаштувати обмін привітаннями і ми, влаштувавши виставку вітальних листівок. Всі охочі могли взяти участь у ній. Валентинки були різні за розмірами, виконані в різних техніках і з різних матеріалів. Адресовані вони були різним людям і побажання були різні: і романтичниі, і гумористичні, але головним було те, що наші валентинки  несли в собі послання любові і доброти.

Поряд із виставкою працювала святкова вітальна пошта, усі учні та працівники школи могли привітати один одного зі святом, освідчитися у коханні, подарувати приємні враження. Наприкінці дня усі святкові валентинки було доставлено адресатам. Разом з привітаннями було доставлено і м’яку іграшку, яка не вміщалася у святкову скриньку. 

Тож сподіваємось, що кожен, хто взяв участь у виготовленні валентинок, отримав величезне задоволення не лише від процесу виготовлення, а й від того, що зміг поздоровити дорогих йому людей. 

Інформація надана ШМО вчителів ІМ

Переглядів: 607