Шановні вчителі! Дружний колектив 7-А класу, йдучи на літні канікули, щиро дякує всім учителям за знання, увагу, час, посмішки, спілкування й набутий досвід.
Дякуємо обслуговуючому персоналу школи за комфорт, затишок і чистоту.
Шкода, що рік був не завжди у стінах школи, однак ми щиро віримо, що новий 2022-2023 навчальний рік ми всі розпочнемо разом у стінах рідної школи і під мирним небом України! Позитивних канікул! Миру! Слава Україні!